Videolar Kuvars EXPORT NANO Teknoloji

Şirket

Anilo Taş Halı'nın başarı hikayesi...

Geride bıraktığımız 4 yılda, Türkiye’de ihracatın geliştirilmesine, ihracatta katma değerin yükseltilmesine katkı sağlamayı amaçladık...

Bugün de başlangıçtaki amacı aynı titizlikle sürdürüyoruz...

Antalya Bölgesi’nde 6000 m2’lik modern ve full otomasyon tabanlı son teknolojiyle donatılmış tesislerinde günlük 500 ton renkli kuvars üretim kapasitesine sahiptir.

Dünya’nın en büyük renkli nano kaplama kuvars üreticisi olan Anilo, 10.000'in üzerinde standart renk, ana renk, metalik renk ve floresan renk seçeceğine sahiptir.

Devrim niteliğinde yenilik

Süper hidrofobik ve ultra ince, camsı anti grafiti kaplamayla oksidasyon ve korozyona dayanıklı Nano Taş Halı

Anilo Nano Taş Halı tesisleri, üst düzey AR-GE merkezinde her türlü yapıyı test ve analiz edebilecek teknik yeterliliğe sahiptir.

Kurulduğu günden bu yana, inovatif ve özel ürünleriyle üretim mükemmeliyetini yakalayan Anilo Taş Halı, sektörde kalıcılığını pekiştirip, 2018 yılı itibariyle dünya liderliğine bir adım daha yaklaşmıştır.

Anilo'nun ihracat yaptığı ülkelerin başında;

Fransa, Avustralya, Azerbaycan, Almanya, Hollanda, Katar ve Birleşik Arap Emirlikleri gelmektedir.

Anilo, 2018 yılı içerisinde Avrupa'da toptan ve perakende satış faaliyetlerini gerçekleştirebilmek için Hollanda'da kendi merkezini hayata geçirmiştir.

Anilo Taş Halı ayrıca, Fransa, Avustralya, Azerbaycan, Almanya, Katar ve Birleşik Arap Emirlikleri ülkelerinde ülke partnerliği anlaşmalarını yapmıştır.

Tecrübe, Yeterlilik, İnovasyon
Anilo Fabrika

Anilo Renkli Özel Nano Kuvars Taş Halı duvar zemin kaplamaları;

Yüksek Kalite Garantisine (10 Yıl) sahiptir.

Anilo üretimi Renkli Özel Nano Kuvars Taş Halı, güneş ışınlarına, suya, sararmaya, solmaya, aşınmalara ve kimyasallara karşı dayanıklıdır.

Anilo Fabrika
Resmi Websitesi
anilo.com.tr (TR)