Videolar Kuvars EXPORT NANO Teknoloji

Şirket

Anilo Taş Halı'nın gerçek bir başarı hikayesi...

Geride bıraktığımız 4 yılda, hep Türkiye’de ihracatın geliştirilmesine, ihracatta katma değerin yükseltilmesine katkı sağlamayı amaçladı...

Bugün de başlangıçtaki amacı aynı titizlikle sürdürüyor...

Antalya Bölgesi’nde yer alan toplam 6000 m2’lik modern ve Ful otomasyon tabanlı son teknolojiyle donatılmış tesislerinde, Standart Renk, Ana Renk, Metalik Renk, Floresan Renk, Fosfor Renk 5 farklı ürün grubunda günlük 500 ton üretim kapasitesine sahiptir

Devrim niteliğinde yenilik

Süper hidrofobik ve ultra ince, camsı anti grafiti kaplamayla oksidasyon ve korozyona dayanıklı Nano Taş Halı

Toplam 10.000 den fazla renk seçenekleriyle üretimini her geçen gün arttırarak sürdürmektedir.

Anilo Nano Taş Halı'yı üreten Dünya'nın en büyük 2.üretici firması olup, Türkiye’de sektörünün lideri konumundadır.

Anilo Nano Taş Halı tesisleri, üst düzey AR-GE merkezinde her türlü yapıyı test ve analiz edebilecek teknik yeterliliğe sahiptir.

Kurulduğu günden bu yana, inovatif ve özel ürünleriyle üretim mükemmeliyetini yakalayan Anilo Taş Halı, sektörde kalıcılığını pekiştirip, dünya liderliğine bir adım daha yaklaşarak 2018 yılı itibariyle Fransa, Avustralya Azerbaycan, Almanya ve Hollanda ülkelerinde partner anlaşmalarını yapmıştır.

Anilo'nun ihracat yaptığı ülkelerin başında, Fransa, Avustralya, Azerbaycan, Almanya, Hollanda, Katar ve Birleşik Arap Emirlikleri gelmektedir.

Tecrübe, Yeterlilik, İnovasyon
Anilo Fabrika

Anilo Renkli Özel Nano Kuvars Taş Halı duvar zemin kaplamaları;

Yüksek Kalite Garantisine (10 Yıl) sahiptir.

Anilo üretimi Renkli Özel Nano Kuvars Taş Halı, güneş ışınlarına, suya, sararmaya, solmaya, aşınmalara ve kimyasallara karşı dayanıklıdır.

Anilo Fabrika
Resmi Websitesi
anilo.com.tr (TR)